Muud teenused

Teostame kõikvõimalike saunade, terrasside projekteerimist, ehitust ja renoveerimist üle Eesti. Pakume täislahendusi – teenused alates projektide konsultatsioonist ja disainlahendustest kuni seadmete paigalduseni. Arvestades tavaolukorrast ekstreemsemaid tingimusi ( kuumus ja niiskus), vajab saun kindlasti regulaarset hooldust. Et saun aastaid vastu peaks ja häid emotsioone pakuks, tasub nõu küsida spetsialistidelt ja jätta sauna hooldustööd meie teha. Oleme valmis paigaldama ja hooldama teie saunatehnikat kui ka abistama spetsiifiliste remonditööde juures. Kõik tööd teostatakse oma ala meistrite ja kvalifitseeritud spetsialistide poolt.

Lisaks saunadele ja terrassidele teeme ka teisi puutöid: katused terrassidele, prügimajad, pingid, saunatarvikud, valmistame välisuste varikatuseid jne. Lisaks pakume kaasaegseid mugavus- ja valguslahendusi igale maitsele (helisüsteemid, LED-valgustid jne). Kõik ehitustööd vastavad kehtivatele normatiividele ja -standarditele.

Meie kaudu saate tellida jaehindadest soodsamalt keriseid ja kõiki teisi saunatarvikuid.
Meie poolt pakutavad kerised ja saunatarvikud on kvaliteetsed ja ohutud, kasutatkse esmaklassilisi materjale, millele lisandub põhjalik kvaliteedikontroll. Naudingut aitab suurendada õigesti kujundatud leiliruum.